POLOM s.r.o. Žilina

Pondelok-piatok   7:00- 15:30 hod

Bytčická 89, 01009 Žilina IČO 31607217 DIČ SK2020449684 tel. 0905 764772

Prejsť na obsah
Moja web stránka
Menu


BIGMAT Polom realizuje fúkanú izoláciu  firmy KNAUF INSULATION   "supafil loft" . Ideálna na izolovanie stropov bungalovov a na dodatočné zateplenie povál. Na podrobnosti klikni vpravo na ikonku.
Ceny materiálov sa menia vždy začiatkom roka.....neváhajte a navštívte nás alebo pošlite mailom podklady. Po uhradení zálohy Vám garantujeme pôvodnú cenu pred zvýšením.


                                                

V zimnom období ponúkame balenú posypovú soľ  aj s plateným rozvozom. Podrobnosti na stránke alebo požiadavku pošlite na polom@polom.sk alebo volajte na 0905034621.
POLOM  resp. BIGMAT Žilina  predstavujú flexibilné stavebniny , ktoré Vám dodajú stavebný  materiál  na hrubú stavbu podľa harmonogramu realizačnej firmy . Špecializujeme sa na najdôležitejšiun časť domu - strechu. Dobre Vám poradíme , dodáme materiál ( nepoužitý a nepoškodený môžete vrátiť) zbavíme Vás množstva problémov. Sme Vám k dispozícii denne.  Ako jediné stavebniny v Žiline realizujeme fúkanú izoláciu KNAUFINSULATION  aj v sobotu. BIGMAT Polom sú malé stavebniny s veľkým záberom. Materiál dodáme   bez nervozity a stresu.  Skúste to  a zavolajte hneď na     0905 034621 alebo napíšte na obchod@polom.sk
Dlhoročné skúsenosti v predaji strešných krytín  , solárnych systémov BRAMAC , komínov SCHIEDEL, strešných okien  a  fúkanej izolácie SUPAFIL od KNAUF INSULATION   nás oprávňujú  ponúknuť Vám  TOP STRECHY s TOP RIEŠENÍM.    Ponuky robíme rýchlo a dobre.


TipTip

Tip
Návrat na obsah